• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

FOTO: Karambolohen 2 mjete ne afërsi te Bogovës. Nuk pati të lenduar. Demet Materiale

Një raport anonim në orët e para të mëngjesit sinjalizoi Corovoda Online për një aksident që ndodhi sot e mërkurë 30 korrik 2014 në afërsi të Bogovës. Lajmi më pas u konfirmua fatmirësisht nuk kishte lëndime serioze. Një mjet i tipit Fuoristradë u dëmtua më teper ndërsa u karambolua me një mjet të tipit Mercedez. Imazhi Eksluziv vjen pak minuta pas ndodhjes së aksidentit ndërsa në plan shfaqet mjeti tip Fuoristrade i cili pësoi më tepër dëme në pjesën e përparme të tij. Goditja e fortë mundi të shmang dëmtimet ne njerëz kjo falë edhe aktivizimit të sistemit Airbag. Rruga nacionale Poliçan - Çorovodë në periudhën e Gushtit ka flukse më të larta qarkullimesh. Të familjarizuar me rrugën shpesh herë drejtues të mjeteve nuk vendosin rripat e sigurimit. Corovoda Online sensibilizon përdorimin e rripave të sigurimit për një qarkullim sa më sigurtë.
©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA