• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

FOTO: Karambolohen 2 mjete ne afërsi te Bogovës. Nuk pati të lenduar. Demet Materiale

Një raport anonim në orët e para të mëngjesit sinjalizoi Corovoda Online për një aksident që ndodhi sot e mërkurë 30 korrik 2014 në afërsi të Bogovës. Lajmi më pas u konfirmua fatmirësisht nuk kishte lëndime serioze. Një mjet i tipit Fuoristradë u dëmtua më teper ndërsa u karambolua me një mjet të tipit Mercedez. Imazhi Eksluziv vjen pak minuta pas ndodhjes së aksidentit ndërsa në plan shfaqet mjeti tip Fuoristrade i cili pësoi më tepër dëme në pjesën e përparme të tij. Goditja e fortë mundi të shmang dëmtimet ne njerëz kjo falë edhe aktivizimit të sistemit Airbag. Rruga nacionale Poliçan - Çorovodë në periudhën e Gushtit ka flukse më të larta qarkullimesh. Të familjarizuar me rrugën shpesh herë drejtues të mjeteve nuk vendosin rripat e sigurimit. Corovoda Online sensibilizon përdorimin e rripave të sigurimit për një qarkullim sa më sigurtë.
©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA