• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Skrapar: Aksident mes dy mjeteve. Një i lënduar lehtë. Dëmet më së shumti materiale

Një aksident u rregjistrua rreth orës 15:25 të kësaj të mërkure 2 korrik 2014. Aksidenti u lokalizua afro 80 metra larg Urës së Jaupasit, një lokalitet i vogël ky i fundit i Skraparit. Dy mjete të dyja të tipit Mercedes Benz u përfshinë në këtë ngjarje ndërsa si pasojë e mos - hapjes së kahut u tha paraprakisht një prej mjeteve u dëmtua më shumë kryesisht në pjesën e përparme në të dyja krahët pasi u përplas edhe me murin anësor. Një 32 vjeçar drejtues i mjetit mbeti i dëmtuar lehtë si pasojë e përplasjes ndërsa nuk pati dëme të tjera veçse atyre fizike në mjete.
©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA