• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Skrapar: Aksident mes dy mjeteve. Një i lënduar lehtë. Dëmet më së shumti materiale

Një aksident u rregjistrua rreth orës 15:25 të kësaj të mërkure 2 korrik 2014. Aksidenti u lokalizua afro 80 metra larg Urës së Jaupasit, një lokalitet i vogël ky i fundit i Skraparit. Dy mjete të dyja të tipit Mercedes Benz u përfshinë në këtë ngjarje ndërsa si pasojë e mos - hapjes së kahut u tha paraprakisht një prej mjeteve u dëmtua më shumë kryesisht në pjesën e përparme në të dyja krahët pasi u përplas edhe me murin anësor. Një 32 vjeçar drejtues i mjetit mbeti i dëmtuar lehtë si pasojë e përplasjes ndërsa nuk pati dëme të tjera veçse atyre fizike në mjete.
©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA