• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Agjensia e Sigurimeve Shoqërore Skrapar sërisht e para në analizën 7 muajore në Qark

Agjensia e Sigurimeve Shoqërore Skrapar për të shtatin muaj rresht vijon të mbetet Agjensia e Parë në Qarkun Berat në realizimin e Objektivave dhe në të ardhurat e realizuara për këto muaj të 2014. Raporti i mbajtur të enjten 7 gusht 2014 në Berat ku te deleguar ishin edhe përfaqësues nga Instituti i Sigurimeve Shoqërore e renditi Agjensinë në krye të gjithë qarkut për të vetëpunësuarit në bujqësi ku edhe të dy inspektorët e bujkut që mbulojnë të teta komunat e Skraparit u dalluan për rezultatet më të mira në qark. Ky është i shtati muaj rresht që tregon realizimin e objektivave për Agjensinë lokale. Janë me dhjetra përftimet që merren në derdhjen e kontributeve nga ana e cilido nga të vetëpunësuarit në bujqësi që kanë apo përdorin tokë në fshatrat e Skraparit.
©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA