• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

E mërkurë 6 gusht 2014. Partia Demokratike nesër zgjedh Kryetarin e ri për Skraparin.

Skrapari dhe Erseka do të zhvillojnë ditën e mërkurë 6 gusht 2014 zgjedhjet brenda anëtarësisë së Partisë Demokratike. Këto zgjedhje, do të mbahen për zgjedhjen e kryetarit të ri të demokratëve. Në gjithë Shqipërinë Partia Demokratike ka zhvilluar proçesin një anëtar një votë, dhe zgjedhjet e nesërme në Skrapar do të mbyllin gjithë proçesin në nivel kombëtar. Nuk dihet se cilët do të jenë të deleguar për monitorimin e proçesit të nesërm në Skrapar por në postimet e ardhshme blogu ynë do të përpiqet të japi informacionet më të fundit mbi këto zgjedhje.
Partia Demokratike dega Skrapar u themelua në 9 shkurt 1991
©Corovoda Online / Imazhi me karakter ilustrues

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA