• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Maturantët e Skraparit: Ne 8 Gusht 2014 Aplikojnë Online për Formularin A2

Sapo behët publik kalendari i aplikimit online përmes të cilit maturantët që kanë rezultuar kalues në të gjjitha provimet e maturës 2014. Për maturantët e Skraparit data se kur do të kryhet aplikimi do të jetë 8 Gusht 2014. Për të konkurruar në garën për t’u shpallur fitues në njërin nga programet e studimit të ofruara nga Institucionet e Arsimit të Lartë Publik të vendit, çdo maturant që rezulton kalues në të gjitha provimet e Maturës Shtetërore dhe ka kryer procedurat për pasqyrimin në sistem të pikëve/notës mesatare, duhet të plotësojë Formularin A2, on-line në çdo mjedis ku ka akses interneti. Po ashtu njoftohet se Portali i Maturës Shtetërore do të qëndrojë i hapur për çdo DAR/ZA duke përfshirë edhe ZA Skrapar gjatë të gjithë ditës që ka aplikimin sipas kalendarit të mësipërm. PËR TË KRYER APLIKIMIN PËR FORMULARIN A2 duhet të klikoni KËTU
©Corovoda Online ju uron çdo maturanti Suksese!

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA