• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Skrapar: Një në pranga në Poliçan pasi "vodhi perimet ne nje kopsht" Një tjetër ngjarje në Zaloshnje

Një 49 vjeçar vjeçar u kap në flagrancë në Poliçan ndërsa po vidhte disa perime në bahçen e një shtetasi tjetër. Sipas lajmit shtetasi me inicialet P.K. u arrestua në 31 korrik 2014 ndërsa po vidhte në kopshtin e një 51 vjeçari. Por dita e fundit e korrikut nuk ishte me të vetmen ngjarje. Një tjetër u raportua në fshatin Zaloshnje, Skrapar. Një 19 vjeçar me inicialet E.Sh. po proçedohet penalisht në gjendje të lirë ndërsa dyshohet për vepër penale pasi në tokën e tij u gjetën të mbjella 4 bimë të llojit Cannabis Sativa. Bimët u asgjesuan.
©Corovoda Online / Imazhi me karakter ilustrues dhe nuk i referohet lajmit

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA