• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Skrapar: Një në pranga në Poliçan pasi "vodhi perimet ne nje kopsht" Një tjetër ngjarje në Zaloshnje

Një 49 vjeçar vjeçar u kap në flagrancë në Poliçan ndërsa po vidhte disa perime në bahçen e një shtetasi tjetër. Sipas lajmit shtetasi me inicialet P.K. u arrestua në 31 korrik 2014 ndërsa po vidhte në kopshtin e një 51 vjeçari. Por dita e fundit e korrikut nuk ishte me të vetmen ngjarje. Një tjetër u raportua në fshatin Zaloshnje, Skrapar. Një 19 vjeçar me inicialet E.Sh. po proçedohet penalisht në gjendje të lirë ndërsa dyshohet për vepër penale pasi në tokën e tij u gjetën të mbjella 4 bimë të llojit Cannabis Sativa. Bimët u asgjesuan.
©Corovoda Online / Imazhi me karakter ilustrues dhe nuk i referohet lajmit

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA