• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Vëndreshë: Arrest për tre shtetas. Kultivonin bimë narkotike. Proçedim penal për dy shtetas të tjerë

Një tjetër sukses në luftën kundër kultivimit të bimëve narkotike në Skrapar. Këtë të mërkurë 6 gusht 2014 më së paku 200 rrënjë Kanabis Sativa  u gjetën në fshatin Therepel, pjesë e Komunës Vëndreshë, Skrapar. Tre shtetas I.H. 30 vjeç, E.H. 24 vjeç dhe E.H. 16 vjeç të tre vëllezër ranë në pranga. Por sipas policisë dyshohet se dy shtetas të tjerë kanë lejuar kultivimin e lëndës narkotike. Në proçedim penal është çuar edhe kryeplaku i fshatit Therepel sipas njoftimit të bluve R.H. 62 vjeç si edhe Kryetari i Komunës Vëndreshë S.D. 48 vjeç.
©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA