• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Edicioni i tretë: Çorovoda pret Panairin e Agro Biznesit të 27 shtatorit 2014

Jozyrtar: E shtuna e 27 shtatorit 2014 do të jetë dita kur në Çorovodë për të tretin vit do të zhvillohet Panairi i Agro Biznesit lokal. Eventi që nxjerr në pah prodhueshmërinë e vyer të zonës për të parë herë u mbajt në tetor 2011. Shumë reporte kanë njoftuar gjatë javës zhvillimin e këtij aktiviteti ndërsa po sipas informacioneve të ndjekësve (jozyrtare) edhe këtë vit në qëndrën e qytetit, ku do të mbahet ky panair do të instalohen stendat e dhjetra e dhjetra produkteve lokale të zonës. Nisma e ndërmarrë nga Bashkia Çorovodë dhe partnerët këtë vit është në edicionin e tretë.
©Corovoda Online / Imazhi Përpunim Grafik nga Panairi 2011

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA