• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Mirëpritet kënga dhe Vallja skraparase në Lushnje. Mbyll siparin Festivali Tipologjik i Valles

Ka mbyllur siparin vetëm pak minuta më parë këtë mbremje të së dielës 28 shtator 2014 në Lushnjë edicioni i shtatë i Festivalit mbarëkombëtar të Valles tipologjike Burimore. Në natën e dytë të mbajtur mbrëmjen e sotme performoi dhe Grupi i Skraparit i cili u mirëprit mes ovacionesh. Në event merrnin pjesë grupe nga shumë treva shqiptare. Fitues i çmimit të parë u shpall grupi i Korçës. Çorovoda online në rrjetet e saja sociale poston një seri fotosh nga ky event sikundërse foto bashkëngjitur
©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA