• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Mirëpritet kënga dhe Vallja skraparase në Lushnje. Mbyll siparin Festivali Tipologjik i Valles

Ka mbyllur siparin vetëm pak minuta më parë këtë mbremje të së dielës 28 shtator 2014 në Lushnjë edicioni i shtatë i Festivalit mbarëkombëtar të Valles tipologjike Burimore. Në natën e dytë të mbajtur mbrëmjen e sotme performoi dhe Grupi i Skraparit i cili u mirëprit mes ovacionesh. Në event merrnin pjesë grupe nga shumë treva shqiptare. Fitues i çmimit të parë u shpall grupi i Korçës. Çorovoda online në rrjetet e saja sociale poston një seri fotosh nga ky event sikundërse foto bashkëngjitur
©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA