• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Një tjetër investim serioz i shtohet Çorovodës. Filiali i karburant Kastrati së shpejti në Çorovodë

Ndërsa së fundmi janë vendosur nën ngjyrat blu dhe të verdhë, logot e Karburant Kastrati ndriçojnë mbremjeve të Çorovodës. Investimi me mjaft interes po pritet më së shumti nga drejtuesit e mjeteve të mësuar me shërbimet cilësore që deri tani skraparasit e mjeteve  i merrnin në qytete të tjera por që nga muaji i ardhshëm do të mundësohen në Çorovodë. Pika e re e Karburantit do të jetë pranë rrugës Arkitekt Kasëmi në lagjen Hasan Seitaj dhe shërbimi do të jetë 24 orë. Në treg ky operator njihet për cilësinë e karburanteve si dhe për sistemin e bonuseve të pikëzuara për blerësit. Kastrati Grup numëron mbi 70 stacione shërbimi në gjithë Shqipërinë
©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA