• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Polican: Ndalohet një shtetas. Shfrytëzonte pa leje inertet e "Osumit"

Sipas njoftimit zyrtar një 41 vjeçar me inicialet A.A. u ndalua nga Policia e Skraparit ndërsa rreth orës 10:15 i konstatua duke marrë materiale inerte në lumin Osum. Ka nisur proçedimi penal ndërsa 41 vjeçari po proçedohet në gjendje të lirë. Ngjarja u raportua në 16 shtator 2014. Shfrytëzimi i inerteve shpesh bëhet shkak për prishjen e habitatit natyror si pasojë e prurjeve të shumta të pritshme. Që nga shtatori 2013 shteti shqipëtar ka forcuar reagimin kundrejt çdo kundravajtje të tillë.
©Corovoda Online / Imazhi me karakter ilustrativ

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA