• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Polican: Ndalohet një shtetas. Shfrytëzonte pa leje inertet e "Osumit"

Sipas njoftimit zyrtar një 41 vjeçar me inicialet A.A. u ndalua nga Policia e Skraparit ndërsa rreth orës 10:15 i konstatua duke marrë materiale inerte në lumin Osum. Ka nisur proçedimi penal ndërsa 41 vjeçari po proçedohet në gjendje të lirë. Ngjarja u raportua në 16 shtator 2014. Shfrytëzimi i inerteve shpesh bëhet shkak për prishjen e habitatit natyror si pasojë e prurjeve të shumta të pritshme. Që nga shtatori 2013 shteti shqipëtar ka forcuar reagimin kundrejt çdo kundravajtje të tillë.
©Corovoda Online / Imazhi me karakter ilustrativ

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA