• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Polican: Pranga një 61 vjeçari për armë-mbajtje pa leje. Arresti në kushtet e flagrancës

Një shtetas 61 vjeçar u arrestua nga blutë e Skraparit ditën e hënë 1 shtator 2014. Sipas raportit zyrtar shtetasi me inicialet B.S. 61 vjeç me banim në Poliçan u arrestua në flagrancë pasi në fshatin Bargullas u kap me një armë pa leje të tipit pushkë model 51. Arma e cila mbahej pa leje u gjet e fshehur në një kasolle në kavaletën e kashtës. Kaq ka mjaftuar për të arrestuar 61 vjeçarin ndërsa sipas policisë kemi të bëjmë me një vepër penal sipas nenit 278 pika 3 të Kodit Penal. Ngjarja ndodhi të hënën 1 shtator 2014.
©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA