• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Polican: Pranga një 61 vjeçari për armë-mbajtje pa leje. Arresti në kushtet e flagrancës

Një shtetas 61 vjeçar u arrestua nga blutë e Skraparit ditën e hënë 1 shtator 2014. Sipas raportit zyrtar shtetasi me inicialet B.S. 61 vjeç me banim në Poliçan u arrestua në flagrancë pasi në fshatin Bargullas u kap me një armë pa leje të tipit pushkë model 51. Arma e cila mbahej pa leje u gjet e fshehur në një kasolle në kavaletën e kashtës. Kaq ka mjaftuar për të arrestuar 61 vjeçarin ndërsa sipas policisë kemi të bëjmë me një vepër penal sipas nenit 278 pika 3 të Kodit Penal. Ngjarja ndodhi të hënën 1 shtator 2014.
©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA