• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Skrapar: 4x4 në 4 tetor 2014 në Çorovodë. Mbi 20 makina rally nëpër rrugët e Skraparit

Sipas një komunikimi elektronik me corovoda online një organizëm sportiv italian do të zbarkoj në 4 tetor 2014 në Çorovodë ndërsa më shumë se 20 mjete të tipit fuoristradë do të gumëzhojnë nëpër rrugët e Skraparit. Më shumë se 50 turistë të apasionuar të natyrës së kënaqësisë që dinë të falin "4x4" do të jenë edhe në Çorovodë për disa orë ndërsa në axhendën që ende nuk është zyrtarizuar janë planifikuar edhe disa takime. Skrapari mund të jetë një mundësi e mirë e festivaleve të sportit të rally favorizuar kjo nga terreni kodrinoro - malor. Corovoda Online do të jap detaje nga axhenda ditëve në vijim.
©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA