• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Sport: Skrapari humbet në Patos në ndeshjen ndaj Albpetrolit në minutat e fundit

Ka përfunduar pak minuta më parë takimi i parë i sezonit 2014 - 2015 për Skraparin. Takimi që u luajt në Patos në stadiumin "Alush Noga" dhe që nisi në orën 16:00 të kësaj të diele 28 shtator 2014 ka përfunduar me rezultatin 2:0 në favor të Albpetrol. Për 88 minuta takimi qëndroi në barazim të plotë ndërsa goli u shënua nga Arapi në minutën e 89'. Goli i dytë u shënua në minutë shtesë përmes një goditje 11 metërshi në minutën e 92' nga Çobo. Skrapari nis kështu me humbje këtë sezon ndërsa sfidën e radhës do ta ketë me Erzenin në Çorovodë.
©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA