• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Sport: Skrapari humbet në Patos në ndeshjen ndaj Albpetrolit në minutat e fundit

Ka përfunduar pak minuta më parë takimi i parë i sezonit 2014 - 2015 për Skraparin. Takimi që u luajt në Patos në stadiumin "Alush Noga" dhe që nisi në orën 16:00 të kësaj të diele 28 shtator 2014 ka përfunduar me rezultatin 2:0 në favor të Albpetrol. Për 88 minuta takimi qëndroi në barazim të plotë ndërsa goli u shënua nga Arapi në minutën e 89'. Goli i dytë u shënua në minutë shtesë përmes një goditje 11 metërshi në minutën e 92' nga Çobo. Skrapari nis kështu me humbje këtë sezon ndërsa sfidën e radhës do ta ketë me Erzenin në Çorovodë.
©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA