• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Tragjedia: Shkon në 2 numri i viktimave të aksidentit të pak ditëve më parë ne Pirogosh

Rritet fatkeqësisht bilanci i viktimave referuar aksidentit që ndodhi ditën e enjte 18 shtator 2014 në afërsi të Pirogoshit. Sot e martë 23 shtator 2014 u mësua B.H. nuk mundi dot të mbetej në jetë ndërsa prej  5 ditësh po mbahej në kushte monitorimi mjekësor. Nga kjo ngjarje e rënde shkon në dy numri i viktimave nga ky aksident, ndërsa më herët që në minutat e para të mësuarit të lajmit mbi aksidentin e së enjtes u mësua se N.E. drejtues i mjetit kishte humbur jetën ndërsa dy shtetas të tjerë mbetën të plagosur. Corovoda Online shpreh ngushëllimet e rastit për familjarët e viktimave dhe uron shërim sa më të shpejtë për 2 shtetasit e tjerë që mbetën të plagosur. Rrugët lidhëse me fshatrat e Skraparit shpesh-herë janë shkak i aksidenteve të shumta.
©Corovoda Online / Imazhi me karakter ilustrativ një pamje nga Skrapari

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA