• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Tragjedia: Shkon në 2 numri i viktimave të aksidentit të pak ditëve më parë ne Pirogosh

Rritet fatkeqësisht bilanci i viktimave referuar aksidentit që ndodhi ditën e enjte 18 shtator 2014 në afërsi të Pirogoshit. Sot e martë 23 shtator 2014 u mësua B.H. nuk mundi dot të mbetej në jetë ndërsa prej  5 ditësh po mbahej në kushte monitorimi mjekësor. Nga kjo ngjarje e rënde shkon në dy numri i viktimave nga ky aksident, ndërsa më herët që në minutat e para të mësuarit të lajmit mbi aksidentin e së enjtes u mësua se N.E. drejtues i mjetit kishte humbur jetën ndërsa dy shtetas të tjerë mbetën të plagosur. Corovoda Online shpreh ngushëllimet e rastit për familjarët e viktimave dhe uron shërim sa më të shpejtë për 2 shtetasit e tjerë që mbetën të plagosur. Rrugët lidhëse me fshatrat e Skraparit shpesh-herë janë shkak i aksidenteve të shumta.
©Corovoda Online / Imazhi me karakter ilustrativ një pamje nga Skrapari

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA