• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Barazon Skapari me Shën Kollin.Takimi mbyllet pa gola Vendasit sigurojnë pikën e parë

Është mbyllur me rezultat të bardhë 0:0 takimi i sotëm i Kategorisë së Dytë mes Skraparit dhe Shën Kollit. Takimi nisi në orën 14:30 në Çorovodë dhe ishte i vlefshëm për Javën e Katërt të kësaj kategorie. Pas dy ndeshjeve Skrapari mundi të rregjistroj pikën e parë në klasifikim nga ky barazim. Loja mes dy ekipeve ishte e barabartë. Ndonse Skrapari ende ka pa luajtur përballjen me Sukthin e një jave më parë të shtyrë pas mosgarantimit të ruajtjes së rendit në takimin udhëtues të një jave më parë. Kjo javë ndër ndeshjet e nxehta pati edhe Partizani B - Erzeni që u mbyll me rezultatin 3:0 Takimet e tjera të luajtura sot dhanë këto rezultate.
Skrapari - Shën Kolli 0:0
Partizani B - Erzeni 3:0
Teuta B - Sukthi 0:1
Korabi - Tirana B 4:2
Vlora - Albpetrol 3:0

Takimi Domosdova- Luzi 2008 do të luhet të hënën 27 Tetor 2014
©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA