• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Skrapar - Humb jetën në punë një 54 vjeçar në Malin e Tomorrit

Një shtetas 54 vjeçar me emrin B.Saliasi ka humbur jetën gjatë një aksidenti në punë të kësaj të diele 26 tetor 2014. Ngjarja ka ndodhur në Malin e Tomorrit ndërsa punohej për nxjerrjen e pllakave të gurta. 54 vjeçari gjatë punës është zënë nga rënia e disa masive të gurit. Shtetasi me ditëlindje 21.2.1959 mendohet së është banor i Komunës Bogovë dhe paraprakisht (jozyrtare) banon në fshatin Dobrushë të Skraparit.
©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA