• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Skrapari i Maturës së Vjeshtës: Dominojnë notat jo-kaluese të provimeve të shtatorit

Gjymnasi "Ramis Aranitasi" Çorovodë
Në një monitorim të shpejtë të bërë nga blogu ynë mbi rezultatet e provimeve të sezonit të dytë për të gjithë ata maturantë që nuk mundën të kalonin në provimet e maturës shtetërore në së paku 1 lëndë në vëzhgimin tonë dominonin notat jokaluese. Rezulatet e shpallura u mundësuan edhe në një hapësirë disa minutëshe edhe në faqen tonë në facebook ku dhjetra të interesuar e mësuan notën e marrë prej nesh. Provimet e vjeshtës u mbajtën në javën e tretë të shtatorit në qytetin e Beratit. Kjo është hera e dytë që corovoda online u mundësoi ndjeksve të interesuar të mësonin notën në një kohë të shpejtë.
©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA