• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Çorovodë: Parashkollorët japin shëmbullin për Një Shqipëri të Pastër. Ja Imazhet

Ata janë më të vegjlit por mesazhin më të plotë për një Shqipëri të së nesërmes më të pastër e dhanë sot e premte 21 nëntor 2014. Vogëlushët e sistemit Parashkollor në Çorovodë të kopshteve përkrahën Nismën " Të Pastrojmë Shqipërinë" duke na bërë të ndiejmë një krenari më shumë për Shqipërinë e nesërm. Aktiviteti u mbajt në kuadër të nismës "Let's Do It! Të Pastrojmë Shqipërinë". Dhjetra vogëlushë të kopshteve në Çorovodë iu bashkuan "me duart e tyre të vogla" nismës së Ndërmarrë nga Drejtoria e Kopshteve Skrapar si dhe Zyra Arsimore Skrapar. Më tepër sesa vetë protagonistët e vegjël ndërgjegjësimi dhe kultura e të mirëmbajtur ambjentin u konkretizua sot ku përmes orëve të veçanta edukatorët në Çorovodë nxisin atë që do të jetë brezi i ardhshëm përmes shëmbujve të qytetarisë. Çorovoda Online poston disa imazhe nga ky aktivitet.


©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA