• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Sport: Komisioni ndëshkon Skraparin. I jepet fitore në tavolinë Sukthit 3:0

Ndonse dy javë më parë ndeshja mes Sukthit dhe Skraparit nuk u luajt Komisioni i Disiplinës Sportive ka vendosur të ti jap fitoren në tavolinë ekipit të Sukthit me rezultatin 3:0. Fillimisht u tha se ndeshja nuk u luajt për mos sigurimin e forcave të rendit që do të monitoronin tifozeritë në stadium. Por vendimi i bërë publik në 30 tetor 2014 i Komisionit të Disiplinës Sportive citon "KF “Skrapari”, per refuzim te zhvillimit te ndeshjes, humb ndeshjen ne tavoline me rezultatin 3 me 0 me KF “Sukthi”, bazuar ne nenin 55/1 te KDS" Skrapari numëron vetëm një pikë në 4 javët e para të kompeticionit të futbollit të kategorisë së dytë. Takimin e radhës vendasit do të udhëtojnë për përballjen Luzi 2008 - Skrapari 2 nëntor 2014 ora 14:30
©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA