• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Grindje në Paraburgim. I riu nga Poliçani i shpëton vdekjes. Incidenti mes dy të paraburgosurve

Një ngjarje u rregjistrua dy ditë më parë, ndërsa një i ri nga Poliçani i shpëtoi "mrekullisht" vdekjes. Ngjarja ndodhi në Berat 21 shkurt 2015 në mjediset e paraburgimit. Sipas raportit një konflikt mes dy të paraburgusorve u agravua deri në tentativë vrasjeje. Kështu një 58 vjeçar me inicialet R.P. banues në Berat që ishte arrestuar për veprën penale "Vjedhje e energjisë elektrike ose impulseve telefonik" në dhomën e paraburgimit ka tentuar të kanos një tjetër të paraburgosur me inicialet G.A. rreth 36 vjeç. 58 vjeçari tentoi të mbysë 36 vjeçarin me banim në Poliçan, Skrapar duke përdorur bluzën e tij si litar. Uniformat blu të qarkut Berat thanë më herët se dërguan për ngjarjen materialet në Prokurori duke ju referuar Nenit 84 të Kodit Penal.
©Corovoda Online / Imazhi me karakter ilustrativ

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA