• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Skrapari fiton ndaj Sukthit. Perfundon takimi me rezulatin 1:0. Anullim për golin e Sukthit

Është mbyllur takimi i javës së 16të të Kategorisë së Dytë mes Skrapari dhe Sukthit nisur në orën 15:00 e dielë 8 mars 2015, ku ekipi ynë vendas fitoi me një gol të realizuar në pjesën e parë të takimit. Sukthi realizoi edhe ai një Gol gjatë pjesës së dytë por që u anullua. Kjo fitore e ngjit Skraparin në kuotën e 11 pikëve. Në këtë kategori takimi Partizani B - Albpetrol u shty për të hënën në orën 13:00 pasi nuk kishte terren të lirë sportiv. Të tjera rezultate ishin:

Skrapari - Sukthi 1:0
Korabi - Luzi 2:0
Teuta B - Erzeni 1:4
Domosdova - Shënkolli 1:0
Partizani B - Albpetrol (9 mars 2015 ora 13:00)
Olimpik - Tirana B 3:6
Javën e ardhshme Skrapari do të udhëtoj për përballjen Shënkolli - Skrapari
©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA