• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Barazim në Çorovodë. Skrapari - Olimpik përfundon me rezulatin 2:2. Golat vetëm pjesën e dytë

Brenda 45 minutave të dyta plot 4 gola në terrenin sportiv në Çorovodë ndërsa u luajt takimi Skrapari - Olimpik. Takimi nisi në orën 16:00 dhe u arbitrua nga arbiter kryesor Geisi Velcani. Pjesa e parë nuk dha shumë surpriza veçse një rezultati të barabartë në fund të kësaj pjese 0:0. Minuti i pare i pjesës se dyte do të shenonte golin e parë të vendasve por 15 minuta më vonë Olimpiku do të barazonte në 17:16 duke e cuar serisht lojen ne barazim 1:1. Në 17:27 Olimpiku do të shënonte serisht duke kaluar ne epërsi por nuk do të zgjaste shume dhe akordimi i një 11 metershi në favor të Skraparit do të shenonte golin e 2 për vendasit duke e cuar krejt takimin në 2:2. Skrapari kalon në kuotën e 13 pikëve ndërsa Olimpik në 10 pikë. Në arkivin tonë i referohemi 2010 kur asokohe për kompeticionin Kupa e Shqipërisë në 21 shtator 2010 ndeshja Skrapari - Olimpik përfundoi me rezulatin 3:1.
Edhe ky takim u mbulua në live Update me rezultate ne kohe reale në blogun tonë dhe në facebook
©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA