• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Barazim në Çorovodë. Skrapari - Olimpik përfundon me rezulatin 2:2. Golat vetëm pjesën e dytë

Brenda 45 minutave të dyta plot 4 gola në terrenin sportiv në Çorovodë ndërsa u luajt takimi Skrapari - Olimpik. Takimi nisi në orën 16:00 dhe u arbitrua nga arbiter kryesor Geisi Velcani. Pjesa e parë nuk dha shumë surpriza veçse një rezultati të barabartë në fund të kësaj pjese 0:0. Minuti i pare i pjesës se dyte do të shenonte golin e parë të vendasve por 15 minuta më vonë Olimpiku do të barazonte në 17:16 duke e cuar serisht lojen ne barazim 1:1. Në 17:27 Olimpiku do të shënonte serisht duke kaluar ne epërsi por nuk do të zgjaste shume dhe akordimi i një 11 metershi në favor të Skraparit do të shenonte golin e 2 për vendasit duke e cuar krejt takimin në 2:2. Skrapari kalon në kuotën e 13 pikëve ndërsa Olimpik në 10 pikë. Në arkivin tonë i referohemi 2010 kur asokohe për kompeticionin Kupa e Shqipërisë në 21 shtator 2010 ndeshja Skrapari - Olimpik përfundoi me rezulatin 3:1.
Edhe ky takim u mbulua në live Update me rezultate ne kohe reale në blogun tonë dhe në facebook
©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA