• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Poliçan: Një shtetas 56 vjeçar gjendet pa jetë në banesën e tij. Vdekja për shkaqe natyrore

Më herët në mbremjen e djeshme rreth orës 23:00 të së hënës 7 shtator 2015 një shtetas në Poliçan u gjet pa jetë burime nga Komisariati i Policisë Skrapar kanë raportuar mbi ngjarjen. 56 vjeçari me inicialet S.K. banues në Poliçan besohet paraprakisht se kishte humbujr jetën për shkaqe natyrore, çka u konfirmua edhe nga veprimet hetimore të para. Materialet i kanë kaluar Prokurorisë së Rrethit Berat për hetime të mëtejshme.
©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA