• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Poliçan: Një shtetas 56 vjeçar gjendet pa jetë në banesën e tij. Vdekja për shkaqe natyrore

Më herët në mbremjen e djeshme rreth orës 23:00 të së hënës 7 shtator 2015 një shtetas në Poliçan u gjet pa jetë burime nga Komisariati i Policisë Skrapar kanë raportuar mbi ngjarjen. 56 vjeçari me inicialet S.K. banues në Poliçan besohet paraprakisht se kishte humbujr jetën për shkaqe natyrore, çka u konfirmua edhe nga veprimet hetimore të para. Materialet i kanë kaluar Prokurorisë së Rrethit Berat për hetime të mëtejshme.
©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA