• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Sport: Përfundon 4:0 takimi Orikumi - Skrapari Takimi i vlefshëm për Javën e Parë K2/B

Nisën sot në orën 16:00 disa ndër ndeshjet e Kategorisë së Dytë Grupi B. Skrapari u ndal me rezultatin 4:0 ndaj fituesve të Orikumit. Goli i parë u shënua që fillim të ndeshjes në minutën e parë u shënua nga Xhelili. Pak minuta më vonë në minutën e pestë Nurce con rezultatin në 2 me 0 për Orikumin. Në fund të minutës së 10të vjen goli i tretë nga Dervishi. Pjesa e dytë filloi me rezultatin 3:0 ndërsa një karton i verdhe u shënua gjatë pjesës së parë nga Metaj i Orikumit në minutën e 32. Sërisht karton i verdhe në pjesën e dytë këtë herë për Skraparin ku u ndëshkua Dosti në minutën e 65'. Goli i 4të erdhi në minutën e 83 nga Hoxha. Kështu takimi u mbyll me rezultatin 4:0. Shumë ndeshje nuk u zhvilluan ndërsa pritet një vendimarrje e Fshf pasi disa ekipe nuk kishin paguar detyrimet Financiare nda Fshf. E vetmja ndeshje që u luajt sot krahës Orikumi - Skrapari ishte Domosdova - Gramozi e mbyllur në barazim 1:1. Nesër pritet ndeshja Tomorri - Delvina.
UPDATE: Ndeshja Tomorri - Delvina u luajt këtë të henë. Pak minuta më parë konfirmohet rezultati 2:0
© Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA