• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Këngëtarja amerikane me Origjinë nga Skrapari me kengën më të re. VIDEO Ada thjesht Amazing

Më herët e njohur në bashkëpunime me emra të ndryshëm muzikorë ku veçojmë Timbaland. Në Shqipëri e kemi parë në një bashkëpunim me Noizy. Ndërsa këtë herë Ada Satka vjen në bashkëpunim me Moz për këngën më të re Amazing. Kënga u publikua fillimisht në SoundCloud në javën e dytë të tetorit 2015 dhe Corovoda Online sjell disa minuta në një videoinsert të realizuar prej nesh pjesë nga kënga më e re. Më herët në fillim 2015 titra BMG ishte e pranishme për këngën Mama të këngëtares me origjinë nga Skrapari. Ndiqni në vijim Video.
©Corovoda Online / Na ndiqni edhe në facebook me zhvillimet flash në të vetmin blog interaktiv të Skraparit

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA