• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

PD mblidhet: Pollo, Spaho, Kadilli dhe Maliqi më herët në Çorovodë

Rreth mesditës së të hënës 26 tetor 2015 një takim me simpatizantë dhe drejtues politik në strukturat e Partisë Demokratike në Skrapar u organizua në Çorovodë. Ishte vetë Genc Pollo i cili përmes një postimi në Twitter me imazhet e kohës së qëndrimit pranë Bar Verori  në Çorovodë njoftoi "mediatikisht" takimin. Më pas një mbledhje në nivel më të strukturuar u zhvillua. Të pranishëm në takim edhe Edmond Spaho, Lefter Maliqi, F.Kadilli.Nuk ka detaje mbi takimet por jozyrtarisht situata dhe zhvillimet e reja ne Pd jane në fokus
©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA