• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

PD mblidhet: Pollo, Spaho, Kadilli dhe Maliqi më herët në Çorovodë

Rreth mesditës së të hënës 26 tetor 2015 një takim me simpatizantë dhe drejtues politik në strukturat e Partisë Demokratike në Skrapar u organizua në Çorovodë. Ishte vetë Genc Pollo i cili përmes një postimi në Twitter me imazhet e kohës së qëndrimit pranë Bar Verori  në Çorovodë njoftoi "mediatikisht" takimin. Më pas një mbledhje në nivel më të strukturuar u zhvillua. Të pranishëm në takim edhe Edmond Spaho, Lefter Maliqi, F.Kadilli.Nuk ka detaje mbi takimet por jozyrtarisht situata dhe zhvillimet e reja ne Pd jane në fokus
©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA