• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Poliçan: Humb jetën një turist belg 56 vjeçar. Ngjarja një ditë më parë

Në pasditen e djeshme rreth orës 17:00 të së shtunës 17 tetor 2015 u raportua për një ngjarje. Sipas Informacioneve paraprake një shtetas me inicial K. njoftoi se një turist belg kishte pësuar një infarkt. Sipas raportit të mëvonshëm shtetasi 56 vjeçar nga Belgjika J.L. u çua menjëherë në Spitalin e Poliçanit ku përtej ndihmës mjekësore në orën 19:15 minuta të së shtunës 17 tetor 2015 ka ndërruar jetë. Nga informacionet e para nga kqyrja e trupit nuk ka rezultuar asnje shenjë dhunë, dhe është thënë paraprakisht se shtetasi vuante nga sëmundje zemre. Pritet Ekspertiza Mjeko-Ligjore për të përcaktuar definitivisht shkakun e vdekjes. Ngjarja një natë më parë në Poliçan.
© Corovoda Online / Na ndiq edhe në rrjetin facebook me flashet informative

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA