• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Sport: Skrapari pëson humbjen e dytë. Tomorri mposht të kuqtë 5:0.

U luajt këtë të martë 6 tetor 2015 në Çorovodë takimi Skrapari - Tomorri. Miqtë nga Berati dominuan thuajse krejt takimin duke filluar një pjesë të parë plot raste. Goli i parë Për Tomorrin u shënua në minutin e 11të të pjesës së parë, nga Bregu ndërsa pak minuta më pas në të 14ën Mile do të dyfishonte. Në minutën e 25'të arbitri i takimit do të ndëshkonte me karton të verdhë një nga lojtarët e Skraparit, Xh. Në minutën e 41 Arbri do të shënonte golin e tretë duke mbyllur pjesën e parë me rezultatin 0 - 3 në favor të Tomorrit. Edhe pjesa e dytë dominoi topin në mesfushën e Skraparit. Në minutën e 74 Myzyri do të shënonte golin e katërt, ndërsa në të 87 minutë Mile do të shënonte golin e dytë në këtë ndeshje dhe të fundit për krejt takimin që u mbyll me rezultatin 0 - 5.
Po në grupin tonë ndeshjet e tjera dhanë rezultatet:
Domosdova - Tepelena 2:3
Memaliaj - Naftëtari 0:1
Skrapari - Tomorri 0:5
Gramozi - Delvina 1:0
pa info ndeshja Himara - Bilisht Sport.
©Corovoda Online / Imazhi nga takimi i sotëm në Çorovodë, Skrapari - Tomorri

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA