• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Kënga i kushtohet Skraparit. Ols1 G Për një Skrapali me Zemër VIDEO

Me tekst nga Samuel Delilaj dhe Produksion nga T.N.T. Records një video e re e ngarkuar në rrjetin You Tube sjell një tjetër dedikim për Skraparin. Kënga këndohet nga Ols1- G, këngëtari që në emrin e tij të vërtet quhet Olsian dhe që fillesat e tij ndryshe nga zhanri Rap/Hip Hop i ka patur fillimisht në këngën popullore skraparase. Video në tekstin e saj udhëton në disa vargje drejt historikut, natyrës dhe elementëve të krenarisë Skraparase. Video është ngarkuar në pasditen e së premtes 27 nëntor 2015 rreth orës 19:00 dhe Corovoda Online publikon të plotë videon e cila vjen edhe në versionin karaoke (me fjalëzim). Duke i uruar suksese të rinjve plot pasion dhe jua sigurojmë, pas asnjë interes por veç pasion ndjekim videon në fjalë, duke na lejuar që ne si Corovoda Online ti urojmë Ols1-G.

© Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA