• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Ndeshja e Skraparit: Ironizohet FSHF Inspektimi i Fushës Liqenore në Përrenjas Blogjet GAG ne rrjet VIDEO

Me tituj ironik është shkruar në shumë blogje lidhur me ndeshjen e fundit atë të 22 nentorit 2015 Domosdova - Skrapari. Postimet ironizojnë FSHF ndërsa një video e hedhur në rrjet tregon sesi as arbitri nuk gjente dot pikën e bardhë??? të 11 metërshit sic shkruan portali lapsi.al kjo pasi në fushen e gjelbër që duhet të kishte futbolli kishte vetëm ujë ngado dhe llucë. E ndërsa zyrtarizmat e FSHF mund të kenë qindra justifikime vala e komentuesve gag në rrjet që janë edhe ata ndjeksit më të mëdhenj të futbollit ishte e pandalshme në rrjete sociale ku ndeshja krahesohej me lojerat në pishinë. Luajnë si Derrat në lluce... me këtë titull websiti arberianews pershkruante ndeshjen. Nje tjeter website shprehet se edhe Real Madrid të ndeshej me Domosdovën në këtë fushë do të mundej. Corovoda Online sjell disa fotoweb nga rrjetet dhe blogjet qe kanë ironizuar me shkrimet respektive.
© Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA