• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Sport: 2:3 Skrapari shënon humbjen e radhës ndaj Memaliaj. Rezultatet e Kategorisë së 2të Java 7

"Tersi" nuk po i ndahet Skraparit të këtyre 7 javëve të para të Kategorisë së Dytë Grupi B. Edhe përballja e sotme e luajtur në Çorovodë nuk arriti surprizë, themi surprizë pasi deri tani ekipi vendas ka rregjistruar vetëm humbje, dhe kështu ndodhi edhe sot. Takimi nisi në orën 14:00 në terrenin sportiv të Çorovodës, ku në minutën e 16të të pjesës së parë Miqtë e Memaliaj shënuan golin e parë. Vetëm dy minuta më pas u dyfishua rezultati në favor të miqve. Në orën 14:41 pak minuta para se të mbyllej pjesa e parë rezultati do të vendoste fundin e 45 minutave të para nën shifrat: Skrapari 0 - Memaliaj 3. Pjesa e dytë do të niste sërisht në avantash jo vetëm në rezultat por edhe në lojë për miqtë e Memaliaj. Një gol i bërë në outside do të ishte i katerti por goli ishte i pavlefshëm. Në orën 15:36 Skrapari fitoi të drejtën e një 11 metërshi, por që nuk u prit mirë nga portieri dhe një lojtar i Skraparit e coi topin në rrjet duke shënuar golin e parë. 2 minuta më vonë Skrapari dyfishon takimi shkon në 15:38 në rezultatin 2:3
Po sot u luajtën edhe ndeshjet e tjera të Grupit tonë Rezultatet nuk janë definitive por në vijim mund të azhornohen:
15 Nëntor 2015 Java e 7të Kategoria 2/ Grupi B
SKRAPARI - MEMALIAJ 2:3
DELVINA - DOMOSDOVA 4:1
BILISHTI - GRAMOZI 2:0
TOMORRI - TEPELENA 3:1
ORIKUMI - NAFTËTARI 2:0
PËRMETI - HIMARA 3:0
©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA