• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Sport: Perfundon 7:0 Domosdova - Skrapari. Detajet e takimit Ja rezultatet e K2/ Grupi B

Në orën 14:00 ka nisur në Perrenjas takimi i javes së tetë Domosdova - Skrapari. Vendasit që në minutën e tretë shenuan permes lojtari Tocka duke e shenuar tabelen e rezultatit 1:0. Në minuten e 28' ndeshkohet me karton te verdhe lojtari i Skraparit Diko dhe pak minuta me vone kur shenohet minuti i 34 Kaloci ndeshkohet me te verdhe. Goditja e 11 metershit per Domozdoven do te shnderrohej ne gol permes Vretos duke e cuar rezultatin Domosdova 2 - Skrapari 0. Në minuten e 41 ndeshkohet me karton te verdhe Rira për Domosdoven. 45 minuteshi i pare u mbyll me rezultatin 2:0. Pjesa e dyte nisi me nderrim nga Domosdova ku ne loje hyn Kotorri dhe del Llojku.  Po ashtu Skrapari ne minuten e 58 ben nderrimin e pare mes Gogo dhe Meco. Ne minuten e 63 Vreto ndeshkohet me karton te verdhe per Domozdoven por kjo nuk e ka penguar qe 1 minute me vone ne te 64 te shenoj golin e trete per Domozdoven dhe te dytin personal ne kete takim . Ne minuten e 68 nderrimi i dyte per Skraparin mes Carcani dhe Myftari. Ne minuten e 69 edhe Domosdova ben nderrim mes f.Rira dhe Xh.Rira ndersa Skrapari 2 minuta me vone ne te 71 ben nderrimin mes Beqollari dhe Harka duke mbyllur keshtu tre ndrrimet e lejueshme per Skraparin. Ka mjaftuar nje minute dhe ne te 72 Beqo per Domozdoven shenon golin e katert. Ne minuten e 77 Domozdova ben nderrimin e trete mes Da Silva dhe Karriqi. Eshte Beqo ne minuten e 81 per Domozdoven shenuesi i Golit të peste por ska mbaruar ketu pasi serisht Beqo ne minuten e 83 shenon golin e 6te te Domozdoves. ne minuten e 87 Rira shenon golin e shtate.
Po sot u luajten edhe takimet e tjera te Grupit B. Japim me poshte rezultatet provizore qe kemi deri ne kete moment, duke ju rikujtuar se ne nje version te Updateuar do te kemi rezultatet perfundimtare.
Java e Tete Kategoria Dyte/ Grupi B
22 Nentor 2015

Domozdova - Skrapari 7:0
Tepelena - Delvina 1:0
Naftetari - Tomorri 1:0
Bilisht Sport - Orikumi 3:1
Memaliaj - Permeti 5:0
Gramozi - Himara 4:2

©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA