• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Sport: Përfundon Skrapari - Përmeti Ja rezultatet e Kategorisë 2/b

Me një penallti në minutat e fundit mbyllet përfundimisht me rezultatin 2:4 takimi Skrapari - PËrmeti. Takimi nisi në orën 14:30 ku Arza shënoi fillimisht për Skraparin në minutën e 16'të. Më pas me një dopietë Merko shënon në minutën e 30 dhe 34 duke e përfunduar pjesën e parë Skrapari 1 - Përmeti 2. Gjatë kësaj pjese veçojmë në minutën e 37 u ndëshkua Kallmi. Në pjesën e dytë minuti i 63 do të sillte gol duke barazuar rezultatin 2:2 fale Shena. 2 minuta më vonë Bruno çon rezultatin 2 - 3 në të 65 minutë. Në minutën e 87 Merko përmes një goditje nga 11 metëshi do të shënonte për të tretën herë personalisht duke mbyllur takimin në 2:4
Ndeshjet e Tjera dhanë këto rezultate:
Skrapari - Përmeti 2:4
Naftëtari - Gramozi 4:1
Bilisht Sport - Tepelena 3:1
Tomorri - Memaliaj 1:0
Orikumi - Domosdova 1:0
Delvina - Himara 3:1
©Corovoda Online / Imazhi me karakter ilustrues

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA