• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Grevë, Skrapar - Gjenden 12 kilogram Marijuanë Në Kërkim Autori

Një 30 vjeçar është shpallur në kërkim pasi blutë e Skraparit pasi më herët në 1 dhjetor 2015 një sasi lënde narkotike u gjet në kontrollin e banesës së tij. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Grevë, Skrapar ku pasditen e së martës 1 dhjetor 2015 rreth orës 15:00 nga një kontroll i ushtruar në banesën e një 30 vjeçari me inicialet A.H. banues në fshatin Grevë, u gjet dhe u sekuestrua një sasi prej 12 kilogram e 315 gram lëndë narkotike e tipit Marijuanë. Sipas informacioneve zyrtare materialet i janë referuar Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Berat për veprën e përfshirë në nenin 283 të Kodit Penal. Autori është shpallur në kërkim dhe po punohet për kapjen e tij, përfundon komunikimi zyrtar.
© Corovoda Online / Imazhi Arkiv

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA