• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Sport: Mbyllet 5:1 Naftëtari - Skrapari. Takimi i javës së 10 me të dhjetën humbje radhazi Rezultatet

Ka përfunduar takimi i kësaj të diele i luajtur pak pas orës 14:00 në Kuçovë mes skuadrave Naftëtari - Skrapari. Takimi u luajt në stadiumin "Bashkim Sulejmani" pa tifozë ndërsa skuadra pritëse ishte ndëshkuar më herët pas takimit me Tomorrin nga FSHF. Pjesa e parë e takimit përfundoi me rezultatin 2:0 në favor të Naftëtarit. Golat u shënuan në minutën 7 dhe 25 nga i njëjti autor Kopaci. Në pjesën e dytë  por Pepa, Koroveshi dhe Hysa e cojnë në 5:0 rezultatin në minutën e 87 Guri shënon për Skraparin duke e cuar rezultatin në 5:1
Po sot u luajtën edhe takimet e tjera të Grupit B / Kategoria e Dytë
Rezultatet e plota do të pasqyrohen në mbremje po shohim më poshtë rezultatet që kemi siguruar informacion deri tani:
Naftëtari - Skrapari 5:1
Orikumi - Tomorri 2:1
Domozdova - Himara 3:0
Tepelena - Përmeti 2:2
Bilisht Sport - Delvina 3:0
Gramozi - Memaliaj 1:3
© Corovoda Online / Imazhi nga ndeshja e sotme Naftetari - Skrapari

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA