• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Sport: Përfundon Skrapari - Bilisht Sport. Mbyllet sezoni 2015 i K2. Rezultatet

Është luajtur këtë të dielë Java e 11të dhe e fundit për këtë vit 2015 për Kategorinë e Dytë, Grupi B. Sezoni i ardhshëm do të nisi në shkurt 2016. Skrapari u mund në takimin me Bilisht Sport me rezultatin 0:1 këtë të dielë 13 dhjetor 2015 duke rregjistruar humbjen rekord të 11tën radhazi. Skrapari gjatë këtij sezoni dimëror shënoi vetëm 9 gola dhe pësoi 45 të tillë. Corovoda Online gjatë gjithë sezonit mbuloi rezultatet në kohë reale për ndjeksit tanë.
Ndeshjet e Sotme dhanë këto rezultate Informacione Provizore (Azhornimi i Plotë i rezultateve në Mbrëmje)
Tomorri - Gramozi 6:1
Delvina - Orikumi 1:1
Skrapari - Bilisht Sport 0:1
Përmeti - Naftëtari 1:1
Himara - Tepelena 0:2
Memaliaj - Domozdova 1:0
© Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA