• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

18 vjeçari nga Skrapari në The Voice of Albania 5 kalon fazën e parë

Një natë më parë 23 Janar 2016, ndërsa në Shqipëri ka filluar faza e Audicioneve të fshehura në formatin "The Voice Of Albania 5" djaloshi i ri nga Skrapari Orges Dhima debutoi me interpretimin e tij në një këngë të britanikut Ed Sheeran "Dunk in Love" (Dehur nga Dashuria). 18 vjeçari që momentalisht jeton në Tiranë u mbajt mend në interpretimin e djeshëm sidomos për pas reagimin pas finalizimit të këngës ku entuziazmi për "kthimin e karriges" së Jonida Maliqi një nga katër anëtarët e jurisë së The Voice për këtë edicion. Ndjekim të plotë videon në momentet e natës së djeshme. Formati "The Voice of Albania" prej 5 vitesh trasmetohet në kanalin Top Channel.

© Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA