• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Skrapar: Ndalohet 21 vjeçari. Posedonte në banesë një sasi lëndë narkotike

Një 21 vjeçar me inicialet D.XH. u ndalua nga uniformat blu të Skraparit një ditë më parë. Sipas raportit zyrtar në 28 janar 2016 shtetasi D.XH. 21 vjeç banues në fshatin Strenec, Skrapar u arrestua në kushte flagrance pasi nga kontrolli që u bë në banesën e tij u gjet një sasi prej 25 gram lëndë narkotike. Po ashtu gjatë kontrollit në banesën e tij u gjet edhe një armë gjahu që figuronte pa leje. Materialet i kanë kaluar Prokurorisë referuar neneve 280 dhe 283 të Kodit Penal për dy veprat e mësipërme.
©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA