• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Poliçan: Kundërshtoi me dhunë fizike Policin. Pranga një 33 vjeçari

Një shtatas 33 vjeçar me inicialet H.Ç. banues në fshatin Jaupas, u ndalua më herët gjatë të mërkurës 3 shkurt 2016. Sipas lajmit zyrtar 33 vjeçari u ndalua në kushtet e flagrancës thuhet në njoftim. 33 vjeçari i arrestuar rreth orës 18:30 në mjediset e një lokali privat në qytetin e Poliçanit, ka kundërshtuar me dhunë fizike punonjësit e policisë së rendit për shkak të detyrës vijon raporti zytar. Ngjarja bie ndesh me Nenin 236/2 të Kodit Penal.
© Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA