BREAKING NEWS

The life of a child soldier in Congo

Elbasan - Aksidentohet 24 vjeçari nga Çorovoda Ndalohet drejtuesi i mjetit

Posted on Wednesday, July 27, 2016 and filed under , , , . You can follow any responses to this entry through theRSS 2.0 . You can leave a response or trackback to this entry from your site

Imazh ilustrativ / Arkiv
Më herët, në 25 korrik 2016 në një njoftim të Policisë së Elbasanit u bë e ditur se një shtetas 24 vjeçar u dëmtua nga dalja e një mjeti nga rruga. 24 vjeçari ishte pasagjer në një makinë që po udhëtonte në aksin Librazhd - Elbasan. Mjeti tip Peugot që drejtohej nga një shtetas 23 vjeçar me inicialet M.H. banues në Tiranë, doli nga rruga dhe si pasojë shtetasi 24 vjeçar banues në Çorovodë, që ishte pasagjer në mjet mbeti i dëmtuar dhe u trasportua për në Spitalin e Traumës në Tiranë ku paraprakisht u mësua se gjëndja e tij ishte jashtë rrezikut për jetën. Njoftimi i bluve të Elbasanit thotë ndër të tjera se drejtuesi i mjetit u ndalua në kushte flagrance citon burimi për Corovoda Online.
Corovoda Online

0 Responses for “ Elbasan - Aksidentohet 24 vjeçari nga Çorovoda Ndalohet drejtuesi i mjetit”

Leave a Reply

Recently Commented

Recent Entries

Photo Gallery

Footer Social