• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Elbasan - Aksidentohet 24 vjeçari nga Çorovoda Ndalohet drejtuesi i mjetit

Imazh ilustrativ / Arkiv
Më herët, në 25 korrik 2016 në një njoftim të Policisë së Elbasanit u bë e ditur se një shtetas 24 vjeçar u dëmtua nga dalja e një mjeti nga rruga. 24 vjeçari ishte pasagjer në një makinë që po udhëtonte në aksin Librazhd - Elbasan. Mjeti tip Peugot që drejtohej nga një shtetas 23 vjeçar me inicialet M.H. banues në Tiranë, doli nga rruga dhe si pasojë shtetasi 24 vjeçar banues në Çorovodë, që ishte pasagjer në mjet mbeti i dëmtuar dhe u trasportua për në Spitalin e Traumës në Tiranë ku paraprakisht u mësua se gjëndja e tij ishte jashtë rrezikut për jetën. Njoftimi i bluve të Elbasanit thotë ndër të tjera se drejtuesi i mjetit u ndalua në kushte flagrance citon burimi për Corovoda Online.
Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

8 Gusht - 76 vite nga Krijimi i BRASH, Lirzë, Helmës Skrapar
15 Gusht - 8 vite krijim i blogut lokal Corovoda Online
15 Gusht - Në promemorie kjo përkon me një ndër aksidentet e rënda të ndodhura në skrapar. Në Grepckë, 6 të rinj humbën jetën pasi një mjet me të cilin udhëtonin ra në brendësi të Kanionit Osum
19 Gusht - Në Zaloshnje, mbahet festa e zonës
20 Gusht - 74 vite nga Krijimi i Brigadës 16 Therepel, Skrapar
21 Gusht - Sivjet është Ditë pushimi në Shqipëri përkon me festë fetare.
22 Gusht - Dita Zyrtare e Pelegrinazhit Bektashi në Kulmak
23 Gusht - 83 vite nga rënia e heroit Riza Cerova
25 Gusht - Mbyllet zyrtarisht Pelegrinazhi Bektashi në Kulmak, Skrapar
25 Gusht - 26 Vite nga Greva e Poliçanit, Greva e parë Sindikaliste në Shqipëri
27 Gusht - 41 vite nga ndarja nga jeta e heroit Zylyftar Veleshnja
27 Gusht - Kjo datë konsiderohet si datë e krijimit të Kooperativës së parë në Skrapar, e cila u krijua në Vërzhezhë Skrapar në 1955

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA