• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Pas-Ngjarja: Vëndreshë. Policia i referon Prokurorisë Berat çështjen.

Lidhur me një ngjarjetë ndodhur dy ditë më parë në Vëndreshë, Skrapar mësohet se Policia e Skraparit i ka referuar materialet pranë Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Berat. Sipas informacionit këto materiale janë në ngarkim ndaj dy shtetasve O.SH ( 24 vjeç) dhe N.SH (39 vjeç). Në informacion thuhet se këta shtetas pas një konflikti kanë goditur me njeri - tjetrin, për pasojë duke dëmtuar shetasit: L.SH. (31 vjeç), K.SH. (25 vjeç) O.SH. (24 vjeç) H.SH. (28 vjeç), E.SH. (23 vjeç) A.SH (65 vjeç) dhe H.SH. (56 vjeç) të gjithë banues në Vëndreshë. Sipas njoftimit të Policisë Vepra bie ndesh me përcaktimin e nenit 88 të Kodit Penal, përmbyllet informacioni.
Corovoda Online / Imazhi Pamje nga Vendresha Burimi Facebook

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA