BREAKING NEWS

The life of a child soldier in Congo

Skrapar - Zbulohen mbi 3 000 rrënjë Cannabis Sativa Ngjarja në fshatin Grevë

Posted on Sunday, July 24, 2016 and filed under , , , , . You can follow any responses to this entry through theRSS 2.0 . You can leave a response or trackback to this entry from your site

Gjatë mesjavës që lamë pas, në 19 korrik 2016 Policia e Skraparit zbuloi mbi 3 000 rrënjë Cannabis Sativa të mbjellë në një zonë malore. Sipas lajmit, Në fshatin Grevë, në vendin e quajtur Arra e Madhe, u zbuluan 3 117 bimë narkotike të llojit Cannabis Sativa. Bimët u asgjësuan përmes diegies. Në njoftimin zyrtar thuhet se Policia po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve.
Corovoda Online / Imazh me karakter Ilustrativ

0 Responses for “ Skrapar - Zbulohen mbi 3 000 rrënjë Cannabis Sativa Ngjarja në fshatin Grevë”

Leave a Reply

Recently Commented

Recent Entries

Photo Gallery

Footer Social