BREAKING NEWS

The life of a child soldier in Congo

Bogovë, Skrapar - Zbulohet parcela me më shumë se 1400 rrënjë bime narkotike

Posted on Saturday, August 20, 2016 and filed under , , , , , . You can follow any responses to this entry through theRSS 2.0 . You can leave a response or trackback to this entry from your site

Pasditen e djeshme, 19 gusht 2016 një operacion i bluve pas informacioneve të Seksionit të Krimeve të marra në mënyrë operative coi në zbulimin e një parcele ku ishin të kultivuara  1 472 rrënjë bime narkotike e llojit Cannabis Sativa. Bimët u gjetën në një lokalitet të quajtur "Pylli i Guriazit" pjesë e njësisë administrative Bogovë. Policia nga ana e saj njoftoi se po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve. Lajmi u mësua mëngjesin e së shtunës 20 gusht 2016.
Corovoda Online

0 Responses for “ Bogovë, Skrapar - Zbulohet parcela me më shumë se 1400 rrënjë bime narkotike”

Leave a Reply

Recently Commented

Recent Entries

Photo Gallery

Footer Social