• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Dobrenj - Skrapar: 11 të arrestuar Kapen 14 600 rrënjë bime narkotike VIDEO

Rreth mesditës së djeshme e enjte 25 gusht 2016, të paktën 11 persona u arrestuan nga Policia. Ngjarja i referohet orës 12:30, ku në afërsi të fshatit Dobrenj në një sipërfaqe të hapur rishtazi u gjetën dhe asgjesuan rreth 14 600 bimë të llojit Kanabis Sativa. Në vendngjarje nga policia, u sekuestruan edhe 2 automatikë AK 47 të kapura këto në cilësinë e provave materiale. Dobrenji ishte listuar më herët në hartën e zonave kultivuese në Skrapar.
Emrat e 11 personave të ndaluar:
1. Leonard Myrtelli 26 vjeç Fier
2. Donald Velo, 20 vjeç Fier
3. Alket Kurti, 34 vjeç Tiranë
4. Sefedin marku 24vjeç, Sarandë
5. Lorenc Alikaj, 27 vjeç Tepelenë
6. Virion Tushallari, 33 vjeç Levan
7. Ilir Omeri, 22 vjeç Fier
8. Redion Hamzaj, 28 vjeç Fier
9. Fadil Tushallari, 57 vjeç Levan
10. Barjam Cjapi, 23 vjeç Tepelenë
11. Andrea Arixhi, 41 vjeç Gramsh
VIDEO

Në aspektin zyrtar të lajmit Policia thotë se po punohet për sqarimin e plotë të ngjarjes.
Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA