• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Droga ishte mbjellë në 5 Parcela - Në Muzhënckë gjenden 1300 bimë kanabis

Të premten 26 gusht 2016, rreth orës 10:00, në fshatin Muzhenckë, në vendin e quajtur ‘’Krushe’’, në pyllin e fshatit, në pesë parcela pa pronar, u gjetën të mbjella dhe u asgjësuan rreth 1 300 bimë të dyshuara narkotike të llojit Cannabis Sattiva. Policia e Rajonale e Beratit njoftoi se po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.
Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA