BREAKING NEWS

The life of a child soldier in Congo

Koordinata X: Prej 1500 - Ja disa ndër Hartat e kohëve mbi Skraparin e sotëm

Posted on Thursday, August 18, 2016 and filed under , , , , , , , , . You can follow any responses to this entry through theRSS 2.0 . You can leave a response or trackback to this entry from your site

Tomoriza, Iskrapar, Skrapari, Apsus, Hapsius, e shumë mistere mes një udhëtimi për hartash unikale në rrjedhën e historisë. Corovoda Online në këtë punim sjell disa imazhe ndër vite të Skraparit të sotëm sesi ai ka gjetur pasqyrimin në harta të ndryshme në vite. Koordinata X, ndalon me këto imazhe në vijim ku paraqesim në këto postim afro 30 harta të kohëve të ndryshme ndër vite. Gjatë punimit, jo domosdoshmërisht mund të shihni emërtesat e sotme, por mund ti referoheni vendodhjes që jemi përpjekur ta modifikojmë nën zmadhimin kuadrat në disa prej këtyre imazheve.Corovoda Online

0 Responses for “ Koordinata X: Prej 1500 - Ja disa ndër Hartat e kohëve mbi Skraparin e sotëm”

Leave a Reply

Recently Commented

Recent Entries

Photo Gallery

Footer Social