• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Leshnje, Skrapar - Mjeti nën Flakë gjatë lëvizjes - Nuk ka të lënduar - Ngjarja një ditë më parë

Drejtuesi i mjetit mundi që të t'a braktiste nën ecje mjetin. Kështu, një ditë më parë e mërkurë 24 gusht 2016 rreth orës 16:00 një mjet tip fuoristradë  "Daihatsu" në rrugën Çorovodë - Leshnje, pranë qëndrës shëndetësore të Leshnjes një njësi administrative e largët e Skraparit në ecje është djegur makina. Mjeti ishte në Pronësi të një 38 vjeçari me inicialet G.Gj. banues i kësaj njësie. Nga veprimet e kryera rezulton se shkaku ka qënë një shkëndije elektrike. Ngjarja konsiderohet aksidentale dhe materialet i kaluan Prokurorisë së rrethit Gjyqësor Berat.
Corovoda Online / Imazhi Arkiv - Qëndra Shëndetësore Leshnje 2015

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA