BREAKING NEWS

The life of a child soldier in Congo

Leshnje, Skrapar - Mjeti nën Flakë gjatë lëvizjes - Nuk ka të lënduar - Ngjarja një ditë më parë

Posted on Thursday, August 25, 2016 and filed under , , , . You can follow any responses to this entry through theRSS 2.0 . You can leave a response or trackback to this entry from your site

Drejtuesi i mjetit mundi që të t'a braktiste nën ecje mjetin. Kështu, një ditë më parë e mërkurë 24 gusht 2016 rreth orës 16:00 një mjet tip fuoristradë  "Daihatsu" në rrugën Çorovodë - Leshnje, pranë qëndrës shëndetësore të Leshnjes një njësi administrative e largët e Skraparit në ecje është djegur makina. Mjeti ishte në Pronësi të një 38 vjeçari me inicialet G.Gj. banues i kësaj njësie. Nga veprimet e kryera rezulton se shkaku ka qënë një shkëndije elektrike. Ngjarja konsiderohet aksidentale dhe materialet i kaluan Prokurorisë së rrethit Gjyqësor Berat.
Corovoda Online / Imazhi Arkiv - Qëndra Shëndetësore Leshnje 2015

0 Responses for “ Leshnje, Skrapar - Mjeti nën Flakë gjatë lëvizjes - Nuk ka të lënduar - Ngjarja një ditë më parë”

Leave a Reply

Recently Commented

Recent Entries

Photo Gallery

Footer Social