• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Leshnje, Skrapar - Mjeti nën Flakë gjatë lëvizjes - Nuk ka të lënduar - Ngjarja një ditë më parë

Drejtuesi i mjetit mundi që të t'a braktiste nën ecje mjetin. Kështu, një ditë më parë e mërkurë 24 gusht 2016 rreth orës 16:00 një mjet tip fuoristradë  "Daihatsu" në rrugën Çorovodë - Leshnje, pranë qëndrës shëndetësore të Leshnjes një njësi administrative e largët e Skraparit në ecje është djegur makina. Mjeti ishte në Pronësi të një 38 vjeçari me inicialet G.Gj. banues i kësaj njësie. Nga veprimet e kryera rezulton se shkaku ka qënë një shkëndije elektrike. Ngjarja konsiderohet aksidentale dhe materialet i kaluan Prokurorisë së rrethit Gjyqësor Berat.
Corovoda Online / Imazhi Arkiv - Qëndra Shëndetësore Leshnje 2015

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA