BREAKING NEWS

The life of a child soldier in Congo

Poliçan: Zbulohet parcela me mbi 2 200 bimë narkotike. Ngjarja një ditë më parë

Posted on Friday, August 19, 2016 and filed under , , , , , . You can follow any responses to this entry through theRSS 2.0 . You can leave a response or trackback to this entry from your site

Më herët, në Poliçanin e së enjtes 18 Gusht 2016 rreth 2 217 rrënjë të bimës narkotike Canabis Sativa u asgjesuan me diegie nga blutë e qytetit pranë. Sipas lajmit zyrtar, Bimët janë gjetur të kultivuara në tokë shtetërore, në lagjen Gumaj, pjesë e fshatit Vokopolë,  që tani me ndarjen e re administrative i përket Bashkisë Poliçan. Seksioni për krimet në Stacionin e Policisë Poliçan po punon për identifikimin e autorit (autorëve) si dhe për kapjen e tye. Ngjarja ndodhi një ditë më parë, 18 Gusht 2016
Corovoda Online / Imazhi Arkiv

0 Responses for “ Poliçan: Zbulohet parcela me mbi 2 200 bimë narkotike. Ngjarja një ditë më parë”

Leave a Reply

Recently Commented

Recent Entries

Photo Gallery

Footer Social