• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Poliçan: Zbulohet parcela me mbi 2 200 bimë narkotike. Ngjarja një ditë më parë

Më herët, në Poliçanin e së enjtes 18 Gusht 2016 rreth 2 217 rrënjë të bimës narkotike Canabis Sativa u asgjesuan me diegie nga blutë e qytetit pranë. Sipas lajmit zyrtar, Bimët janë gjetur të kultivuara në tokë shtetërore, në lagjen Gumaj, pjesë e fshatit Vokopolë,  që tani me ndarjen e re administrative i përket Bashkisë Poliçan. Seksioni për krimet në Stacionin e Policisë Poliçan po punon për identifikimin e autorit (autorëve) si dhe për kapjen e tye. Ngjarja ndodhi një ditë më parë, 18 Gusht 2016
Corovoda Online / Imazhi Arkiv

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA