• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Skrapari Turistik - Sinjalistika: Tabelat të vendosura në disa ndër pikat kryesore orientojnë vizitorët

Pika e Nisjes - Kështu mbishkruhet në njërën, nga dhjetra të tilla. Në Skraparin e këtyre ditëve, sinjalistika të ndryshme turistike të zonës janë të vendosura gjerësisht në pikat kryesore të asaj çfarë natyra ofron si një atraksion më shumë mes bukurive pafund të zonës. Së fundmi është implementuar një projekt i DevOps në kooperim me Bashkinë Skrapar që synojnë një orientim më të lehtë. Tabelat të ndryshme ndodhen përgjatë aksit rrugor Berat - Skrapar, madje më herët edhe në Lushnje Promocionalet Sinjalistikë të Skraparit qëndrojnë të vendosura pranë Rreth Rrotullimit të këtij qyteti. Tabela të tilla si Kanionet e Osumit, Vrima e Nuses, Ura e Zabërzanit, Ajo hyrëse në Çorovodë, apo ajo e adrenalinë-mbajtësve të Rafting mbi Kanionet e Lumit Osum tashmë kanë fituar "simpati" edhe në rrjete sociale. A.Harasani një politikbërës ekonomie, me një foto në facebook u bë protagonist në tabloidët "Spicy" me tabelën e Vrimës së Nuses.
Corovoda Online / Imazhe rrjet FB

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA